Daugkartinių apsauginių veido kaukių su natūralaus lino sluoksniu komplektas (3 vnt.)

 • Šios daugkartinio naudojimo apsauginės veido kaukės yra dviejų sluoksnių:

  • Vidinis sluoksnis, tiesiogiai besiliečiantis prie Jūsų veido odos, pagamintas iš natūralaus, nebalinto, nedažyto, chemiškai neapdoroto 100 proc. gryno lininio audinio. Linas puikiai praleidžia orą, nesielektrina, išgarina drėgmę, nedirgina veido odos.
  • Išorinis sluoksnis pasiūtas iš natūralios medvilnės su elastanu, tad kaukė patogiai priglunda ir prisitaiko prie kiekvieno žmogaus veido formos, ją patogu dėvėti, nesukelia diskomforto jausmo. Šis sluoksnis taip pat yra laidus orui ir užtikrina lengvą kvėpavimą.

  Apsauginės kaukės yra vieno universalaus dydžio, tinkančios ir platesnio, ir siauresnio veido žmonėms: dydis gali būti reguliuojamas tiesiog surišant paprastą mazgelį kaukę prilaikančiose elastinėse gumose. 

   

  Daugkartinių apsauginių veido kaukių priežiūra

  1. Apsaugines kaukes galima skalbti rankomis arba skalbimo mašinoje 40 - 60 laipsnių temperatūros vandenyje kiekvieną dieną po jos dėvėjimo. 
  2. Skalbti su panašios spalvos gaminiais.
  3. Galima lyginti karštu lygintuvu, rekomenduojame su garais.

   

  Šios daugkartinio naudojimo apsauginės veido kaukės nėra medicininės paskirties produktas. Jos neapsaugo nuo viruso, tačiau sumažina tikimybę jį perduoti kitam. Tokiu būdu ir kitiems asmenims dėvint apsaugines veido kaukes, apsisaugome ir mes patys.

   

  Veido kaukės nėra keičiamos ir grąžinamos prekės.

 • Kraunamos nuotraukos